Hakkımızda

EXMO şirketi dünyanın her tarafından gelen uzmanları topluyor. İspanya, Rusya, Hindistan ve Tayland'dan bilgisayar uzmanları ile Büyük Britanya, ABD, Letonya ve Singapur'tan gelen başarılı mali danışmanlar dünyanın en rahat kripto döviz platformu kuruyorlar. Uzmanların yorumlarına göre Bitcoin, hesaplamaları çok daha kolaylaştırır ve mali işlemleri daha güvenli yapar. EXMO ekibi de, blok zinciri teknolojisine kendi katkısını yapar.

İş sırasında EXMO ekibinin üyeleri sadece meslektaş değil, ortak işe sevgi ile birleştirilen dost ta oldular. Bütün çalışanlar üst mesleki dereceye sahip olup her müşteriye özen göstererek hizmetleri yeni seviyeye getiriyorlar. Karlı bir şekilde ticaret yapabilip dövizi bozdurabilmeniz ve güvenli bir şekilde EXMO'daki cüzdanda para muhafaza edebilmeniz için 7/24 çalışmaktayız.

Konuşmaya hazırız ve her müşterinin fikrine çok değer veriyoruz. Dolayısıyla her hangi teklif veya sorularınız varsa ilgili formu doldurup bize gönderin veya doğrudan çevrim içi sohbet aracılığıyla bize yazın, size en kısa zamanda cevap veririz.

EXMO'yu seçtiğiniz için çok teşekkür ederiz! Ticaret platformunu rahat kullanabilmeniz için elimizden geleni yapacağız!

Saygılarla,
EXMO ekibi
О

EXMO EXCHANGE LTD.

2 Kingdom Street, London, United Kingdom

Kayıt sertifikası

Medya ve reklam

pr@exmo.com

Mali bölüm

finance@exmo.com

Stratejik işbirliği için

bd@exmo.com

Сonserning the matters of listing

listing@exmo.com

Kurumsal müşteriler ve ortaklar için

corporate@exmo.com

Destek hizmeti

support@exmo.com
{{$ext_scripts_yandex}}